משך ההצגה: 100 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

סוף טוב

מחזאי: ענת גוב
כוראוגרפיה: יחזקאל לזרוב
מוסיקה: שלומי שבן

תקציר

"להיות או לא להיות. לא זו השאלה. השאלה היא איך להיות". למחלקה האונקולוגית אשפוז-יום מגיעה חולה חדשה - טליה רוט (ענת וקסמן), שחקנית תיאטרון בסוף שנות הארבעים שלה - כדי להתחיל לקבל טיפול שנועד להאריך את חייה. המפגש עם החולות הוותיקות במחלקה, וההבנה של מה שמצפה לה בהמשך, גורמים לה לחשוב מחדש על הדרך בה הייתה רוצה לסיים את חייה. היא מגיעה להחלטות מפתיעות, המטלטלות את המערכת שאינה יודעת איך להתמודד איתה. פנטזיה מוסיקלית על הנושא שלא מדברים עליו... "סוף טוב" הוא מחזה חדש של ענת גוב - יוצרת ההצלחות "חברת הכי טובות", "ליזיסטרטה 2000", "עקר בית", "אוי אלוהים" ו"משפחה חמה" שאותן ביימה עדנה מזי"א. הן משתפות פעולה פעם נוספת ומביאות לבמה את החיים מנקודת מבט קצת אחרת. 

ביקורות
  • "מחזה שנוגע בצורה חריפה ואמיצה במציאות...מנות הגונות של הומור...הבמאית עדנה מזי"א ביימה את ההצגה בקצב ובשטף על הבמה הגמישה שעיצבה אורנה סמורגונסקי. קטעי השואו מתוזמרים היטב עם המוסיקה והשירים מלאי החן של שלומי שבן. כל השחקנים עושים עבודה מצויינת... מעל הכל מי שמעניקה להצגה את הלב שלה היא ענת ווקסמן, המביאה לידי ביטוי את מלוא הקשת של הרגשות של הדמות אותה היא מגלמת ברגישות ובתבונה. נראה שגוב ושותפיה הצליחו להפוך הצגה על מחלקה של חולים סופניים לשלאגר אמיתי" (חמישה כוכבים. ידיעות אחרונות)
  • "מחזה אמיץ, מקאברי כלבבי, לא סנטימנטלי, לא מסתיר פחדים ומיישיר מבט בפני המוות , וצוחק... להגשמת העבודה המרתקת שלה חברו גם הבימאית, המוסיקאי והמעצבת...זה מחזה של נשים ועל נשים (כן, כי רק הן רגישות ואמיצות מספיק לטפל בנושאים כאלה) ולכן זה ערב של השחקניות..." (הארץ)
  • "עדנה מזי"א הצליחה להפוך את המחזה של גוב להצגה מהנה, המלהטטת היטב בין ההומור לבין הדרמה הכואבת...קטעי הפנטזיה המוסיקליים הכוללים שירים של שלומי שבן וכוריאוגרפיה של יחזקאל לזרוב הם רגעי השיא שלה – בזכות השנינות, הדמיון הרב והביצוע המושלם... ענת ווקסמן יוצרת דמות מעוררת אמפטיה של אשה מצחיקה שקרה לה דבר נורא..." (טיים אאוט)


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים