משך ההצגה: 90 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

אשכבה

מחזאי: חנוך לוין
תפאורה: רקפת לוי
תלבושות: רקפת לוי
מוסיקה: יוסי בן נון
תאורה: שי יהודאי

תקציר

אשכבהמאת חנוך לוין ובבימויובעקבות שלושה מסיפורי צ'כובמשתתפים: אסתי קוסוביצקי,רמי ברוך, נדב אסולין, פלורנס בלוך/ענת סלונים, דינה בליי, טל בן בינה/ארנית מרק, אירית בשן, רונית זלוטין, יצחק חיזקיה, שני טרייסטמן, אבי טרמין, שמעון מימרן/יוסי קאנץ/אלון דהן, יובל סגל, גבי עמרני, סיגלית פוקס, שי פיינברג/אסף סולומון, יעל צבי, סיימון קריכלי, רומן קריכלי, יוסי רחמני, סנדרה שונוולד.אגדה על מוות. אי שם, בירכתי ארץ גדולה, בכפר נידח, חיו שני זקנים, בעל ואישה. הם חלו ומתו, כשהם מצטערים על חייהם. אם צעירה עם בנה התינוק גוסס בזרועותיה, הלכה בשדות וחיפשה לו מרפא. אחר כך התינוק מת. עגלון ששכל את בנו, הסיע בעגלתו שיכורים וזונות ולא היה לו בפני מי לשפוך את ליבו. השיכורים והזונות רדפו אחרי האושר. כרובים שעברו גם הם בסביבה, אספו את נשמות המיתים. 

ביקורות
  • "אחת ההצגות היפות ביותר שראיתי ... שירה תיאטרונית מופלאה שצומחת מהבמה, מהתלבושות הנפלאות של רקפת לוי, מהמוסיקה של יוסי בן-נון ומהמשחק היפה עד כאב של צוות השחקנים החל ביוסף כרמון ובזהרירה חריפאי דרך סנדרה שונוולד... ועד יצחק חזקיה, גבי עמרני ובעצם כל אחד מן השחקנים שיוצרים חזיון מרטיט, מרהיב-עין, מדכא ומצחיק, כמו החיים או כמו שרק תיאטרון בשיאו יכול להיות." שוש ויץ, ידיעות אחרונות (2008-02-27)
  • "שירה צרופה של תיאטרון ושל מלאכת ההצגה... עולם מסוגנן ומהפנט של אגדה רחוקה. חנוך לוין הבמאי יצר מכל המרכיבים יחד שירה בימתית בלתי נשכחת. ויש גם להקה נפלאה של שחקנים. יוסף כרמון וזהרירה חריפאי, שפשוט מרגשים. פלורנס בלוך וסיגלית פוקס המקסימות. וגבי עמרני הבלתי נשכח, וסנדרה שונוולד המרתקת, ורק הזכרתי פחות ממחצית המשתתפים. הצגה מדהימה בפיוט שלה, ביופי המרגש שלה". אליקים ירון, מעריב (2008-02-27)


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים