משך ההצגה: 105 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

הם יורים גם בסוסים

במאי: דדי ברון
כוראוגרפיה: אורן דהן, אביחי חכם
תפאורה: דנה צרפתי
תלבושות: דנה צרפתי
עיצוב סאונד: ישי חממי
מוסיקה: אבי בנימין
דאנס קפטן: מעיין אשכנזי
ע. במאי: פרידמן אסף
מפיק בפועל: חיים סלע
תאורה: קרן גרנק
שחקן מחליף: ירדן ברכה

תקציר

מנחה תחרות ריקודים מרתונית באמריקה של שנות המשבר הכלכלי הגדול, שבה 8 זוגות נואשים רוקדים את עצמם לדעת. ספרו הקלאסי של הוראס מק'קוי, שעובד גם לסרט מצליח בכיכובה של ג'יין פונדה, הוא משל נוקב על מהות הקיום האנושי. המחזה חודר אל מאחורי הקלעים של עולם הבידור ומביא תוכנית "ריאליטי" חושפנית, שבה זוגות רעבים ללחם מתחרים זה בזה עד מוות, רק כדי להשביע את רעבונם של הצופים לבידור ולמציצנות, אכזריים ככל שיהיו . מתחת ל"שואו" אותו מקבל הקהל, מעבר למפגני ריקוד מרשימים, בידור איכותי והומור מושחז, מסתתר עולם ציני ומנוכר, שבו החמלה האנושית מפנה מקום לשיקולים כלכליים.

ביקורות
  • השחקנים הנפלאים מצליחים לבלוט אחד אחד בקאסט הגדול: בראבא מצוין כמנחה....התפאורה, התלבושות והמוזיקה מרשימים.... (כלכליסט 2.7.13)  
  • "שלמה בר-אבא, , הופך התפקיד של רוקי המנחה לציר המרכזי...הכוריאוגרפיה הדינמית של אבי חכם ואורן דהן והמוסיקה התקופתית היפה הצליחו להעמיד על הבמה הלונה פארקית אוסף ריקודים מרשימים. אלה מנצלים את היכולות המגוונות של השחקנים שמתגלים כפרפורמרים מרשימים, ..." (ידיעות אחרונות -5.7.13)  
  • מופע מרשים... יש מה לראות ולשמוע,  הכל מעולה מכול הבחינות- בימוי, מוסיקה, עם תזמורת ברקע ופסנתר על הבמה. קטעי מחול- "סווינג", "צ'רלסטון", "טנגו", ,ואלס" ועוד. ביצוע מושלם ועיצוב כוריאוגרפי מקצועי ומרשים..... שלמה בראבא ויוסי טולדו בתפקיד שני "המנהלים- המנחים" , המצחיקים-ערמומיים, של "המרתון" (רוקי ורולו), וכן כמה מהרקדנים-זמרים, אנה דוברוביצקי (גלוריה) רמי ברוך (הארי), שהוא כמסתבר, גם רקדן מעולה"... 


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים