משך ההצגה: 100 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

נשוי במנוסה

תרגום: דורי פרנס
תלבושות: אורן דר
עריכה ועיבודים מוסיקליים: אלון אופיר
ע. במאי: כרמית חלק
תאורה: קרן גרנק

תקציר

אחת הקומדיות המבריקות והמצחיקות ביותר שנכתבו בעידן המודרני.
מלאכת מחשבת של מהנדס הקומדיה ריי קוני.ביקורות
  • "נשוי במנוסה" בתיאטרון הקאמרי היא קומדיה מצחיקה ביותר. "עם שמואל וילוז'ני שמצטיין בתפקיד הראשי. ג'ון סמית נהג מונית לונדוני שבנה לעצמו חיים כפולים נוחים שבהם הוא נשוי באושר לשתי נשים, שאינן יודעות זו על קיומה של זו.המערכת השקרית הזו, הבנויה על חישובי זמן מדויקים, מתמוטטת ביום שבו   ג"ון נקלע לתאונה ומאושפז בבית חולים ...הבמאי אלון אופיר תזמר את הפעילות בצורה מושלמת על הבמה הנאה שעיצבה לילי בן נחשון, ההישג העיקרי הוא של צוות השחקנים, ובראשם שני שחקנים קומיים מעולים שמואל וילוז'ני ונדב אסולין. הם מצליחים להעביר את כל הטירוף ההיסטרי של ג'ון וסטנלי בטיימינג קומי מדויק וללא הגזמות, ועדיין לייצר רגעים של הומור מטרף חושים. לצידם ניתן לציין את לימור גולדשטיין ואנדריאה שוורץ כצמד הנשים המבולבלות, ואת עידו מוסרי, אלי גורנשטיין, עמית רייס ואיוון לוריא בתפקידי המשנה האחרים. "נשוי במנוסה" קומדיה מצחיקה ביותר ..." (ידיעות אחרונות 9.8.2015)
  • הקומדיה של ריי קוני, תסחוף אחריה את הקהל הישראלי הודות לבימוי הכה חכם ויצירתי של אלון אופיר, בתרגומו המופלא של דורי פרנס.  קומדיה משובחת... הצגה עשויה לעילא ולעילא, מצחיקה... שמואל וילוז'ני שחקן דרמטי מהמעלה הראשונה, כל כך הרבה כנות, פגיעות ורגש, שרק לשחקן במעלתו יש. הפעם הוא הבעל הנשוי במקביל לשתי נשים, מחזיק בשתי דירות, ומתמרן ביניהן באקרובטיות, בהיותו נהג מונית. אלון אופיר ביים הצגה שהיא מעדן קולח ומתוחכם, ויצר ממנה לא סתם עוד קומדיה, אלא יצירה בפני עצמה... אין רגע דל ...לימור גולדשטיין כאישה הראשונה, עסיסית, סקסית וחטובה להפליא, מפגינה יכולת קומית ומשחקית מושלמת. אלי גורנשטיין התמיר שבקולו הנהדר שובה בין אם הוא שר או בין אם הוא משחק, ועידו מוסרי החביב, כששניהם מקבלים תפקידים עם בשר ועם טקסט חודר,ומעניקים תפנית לעלילה בכל פעם שהם פורצים אליה. עמית רייס , מקסים, אותנטי ונעים להפליא. איוון לוריא שחקן עם נוכחות בימתית בעלת עוצמה. נדב אסולין, הופך כאן הודות ליכולת משחקו הפנומנאלית לגיבור האמיתי בהצגה, מגלם טיפוסים כה מגוונים... ממש יכולת אקרובטית נפשית, פיסית ובעיקר כה עשירת הבעות.   בטקסט השנון יש אמירות הנכונות גם להיום. ובזה נבחנת יצירה מוצלחת, להיות נכונה לכל זמן ולא לאבד מקיסמה. שעה שלושים וחמש של תענוג, צחוקים ומשחק משובח של הפרפורמרים.וזה מה שמגיע לנו." (דה מארקר קפה 9.8.2015)
  • "...השחקנים  יודעים את העבודה ועושים אותה היטב. לימור גולדשטיין ושמואל וילוז'ני ממש רבי אמנים בסוג כזה של עבודה . "... (הארץ 9.8.2015)


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים