משך ההצגה: 100 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

תעלת בלאומילך

תסריטאי: אפרים קישון
תפאורה: ערן עצמון
עריכה ועיבודים מוסיקליים: אוהד בן אבי
מוסיקה: קרן פלס
ע. במאי: פרידמן אסף
תאורה: קרן גרנק
ניצבים: ברק פרידמן

תקציר

 קומדיה ישראלית עפ"י סרטו של אפרים קישון. חולה רוח נמלט ממוסד סגור, מוצא פטיש-אוויר עזוב ומתחיל לקדוח בלב תל אביב.סביבו מתפתחת מהומה שלמה, אך איש אינו מנסה לעצור בעדו.אף אחד אינו רוצה להצטייר כמי שאינו יודע מה מתרחש בתחום אחריותו.עם הזמן, וההתנערות מאחריות בכל הדרגים, הבור גדל לממדי ענק ומסכן את שלומה של תל אביב-יפו, את שפיותם של דיירי הרחוב, אי-אלו קריירות של פקידי עירייה, ואת עתידו של זוג צעיר ומקסים.רק קאזימיר בלאומילך המחויך, ממשיך לקדוח בשלווה...הקלאסיקה של קישון והביורוקרטיה הישראלית שלא נס ליחה, במפגש פיסגה בתיאטרון העירוני של תל-אביב.בקאמרי הוצגו גם הכתובה, שמו הולך לפניו וסאלח שבתי של אפרים קישון. 

ביקורות
  • " אפרים קישון ממשיך לחגוג...מעניין ומקורי עם מסר חברתי ופוליטי משמעותי..." (מקור ראשון 6.10.2014)
  •   חיה, צוחקת, קורצת ודוקרת ... "על בימת הקאמרי חיה וצוחקת, קורצת ודוקרת הצגת תאטרון עשויה היטב, עם עיבוד-בימוי צעיר של אלי ביז'אווי וגורי אלפי – גם זו החלטה שעוררה תיאבון של עיטים – ומשחק של כוכבים זוהרים. תיאטרון טוב, ובילוי מצוין " (הבמה 14.10.2014)  
  • "תעלת בלאומילך" של קישון מצוינת גם בתיאטרון עיבוד מאוד מיומן ומתוחכם בין תסריט מילולי לבין שפת תיאטרון מרשימה... מעניין ומקורי עם מסר חברתי ופוליטי..." ( nrg   6.10.2014)


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים