משך ההצגה: 100 דקות


לרכישת כרטיסים, בחרו תאריך:

דבר מצחיק קרה

ניהול מוסיקלי: יוסי בן נון, טל בלכרוביץ'
כוראוגרפיה: צ'ט ווקר
הדרכת אקרובטיקה: קרן אלנקווה
ע. במאי: יערה קיפניס
מפיק בפועל: חיים סלע
תאורה: קרן גרנק

תקציר

 קומדיה עם פזמונים עפ"י פלאוטוס, מוסיקה ופזמונים: סטיבן זונדהיים. מחזה מאת: בארי שבלוב ולארי גילברט.  אכן דבר מצחיק קורה על הבמה בסגנון האחים מרקס, צ'פלין והקלסיקון הרומי פלאוטוס, בן ה- 3000, כשהם רעננים מתמיד. " דבר מצחיק קרה " הוא עיבוד לשבע קומדיות ב"מכה" אחת עם פזמונים מאת סטיבן זונדהיים, מגדולי הכותבים למחזות המוזיקליים. "דבר מצחיק קרה" הוא קומדיה מטורפת נוטפת חשקים ויצרים: הרו (" הגיבור ") בן השבע עשרה, מאוהב בזונה (" הבתולה ") פיליה, השוהה בביתו של הסרסור ליקוס (" הלקקן "). האומללה נמכרה לגנרל מיילס גלוריוזוס ("המהולל") שעומד לו לבוא עם כמה מחייליו לקחתה, אם לא יצליח פסאודולוס (" שעובד על כולם בעיניים ") לסכל את המזימה ולחלץ אותה מהגנרל בעזרתו של העבד היסטריום ("ההיסטרי"). מכאן ואילך מתפתח קרקס מטורף ומשעשע, שהולך ומסתבך בעלילה גדושת תחבולות וחבלות, מעבר לכל דמיון.בשיתוף קרקס Y לצפייה בלינקטון לחצו כאן >><לצפייה בוידאו

לחצו כאן 

ביקורות
  • "דבר מצחיק קרה, תיאטרון בידורי מתוחכם...הפקה קרקסית מושקעת ומקצועית עם תרגום מבריק...הופעות משחק משעשעות ומעוררות התפעלות...תחת ידו הבוטחת של הבמאי עמרי ניצן...רונה לי שיש לה יופי וקסם ותמימות...גדי יגיל שאין כמוהו ביכולת לשחק קומדיה...עידו רוזנברג... שלמה בראבא שהתפקיד כמו נכתב בשבילו...איתי טיראן שבנוסף לכל איכויותיו המוכחות כשחקן דרמטי מן המעלה הראשונה מפגין כאן כישורים של קומיקאי בידורי מיומן, גם רקדן ולוליין, גם זמר..." (מיכאל הנדלזלץ- עיתון ה"ארץ" 10.1.14)  
  • "דבר מצחיק קרה... עבודה נהדרת של המתרגם אלי ביז'אווי...ערב פנטסטי,כיפי ומבריק...המוזיקה הנפלאה של זונדהיים מייצרת כמה נאמברים נפלאים... על הבמה קיבץ עמרי ניצן ממיטב הכוחות של הקאמרי והם כולם עושים מלאכתם היטב... גדי יגיל המקסים, רמי ברוך האנרגטי, עידו רוזנברג התמים, איתי טיראן המפתיע ואסף פריינטא המרשים...שלמה בראבא... קומיקאי אדיר...עבודת אקרובאטיקה אווירית יפיפייה שעיצבה קרן אלנקווה...הצגה מהנה וקלילה שמגשימה את מטרתה המוצהרת – לבדר." (שי בר יעקב- "ידיעות אחרונות" 12.1.14)
  • "דבר מצחיק קרה היא הפקה עשירה... מיטב כוכבי הקאמרי... אקרובטים...אף הפקה קודמת של קומדיית-המחזמר הנודעת לא הייתה כה מלבבת, מצחיקה ומענגת כמו זו הנוכחית בתיאטרון הקאמרי. הראשונים להצלחה הפנומנאלית: בימויו של עמרי ניצן והתרגום של אלי ביז'אווי שדרגו את ההצגה ומעלים אותה לרמה של שנינות מופלאה. איתי טיראן מהנה את הקהל עד בלי גבול... שלמה בראבא האחד שאין שני לו... רונה לי רבת הכישרונות, גדי יגיל עם הקסם הבלתי רגיל והכישרון הקומי הכה ייחודי, רמי ברוך הנפלא, עירית קפלן העסיסית, אסף פריינטא עם קולו האופראי המופלא, עזרא דגן בביצוע מבריק ועוד כמה מטובי שחקנינו: יוסי טולדו כישרון קומי עם קבלות, גיא אלון יכולת תנועה מרשימה, טל וייס פנינה... קיי לונג שהעשירה את הסיפור בנופך המיוחד שלה...  שלל תלבושות זוהרות של אורנה סמורגונסקי... הצגת בידורית עשירה ומושקעת ברמה גבוהה לא פחות מהמיטב של ברודווי..." (עליס בלומנטל- "דה מרקר קפה" 10.1.14)
  • "דבר מצחיק קרה" פשוט לבוא ולהינות. הצגה משתלמת ובידור איכותי ומושקע מאוד... הצגה מענגת... עם אנסמבל מרשים מאוד... תיאטרון בכושר טוב שמוכן לנגוס בחומרים עסיסיים."דבר מצחיק קרה" היא בידור טהור ועשוי היטב, תמורה מלאה לזמן ולכסף שמושקעים בה. (WALLA לילך וולך 12.1.14)   
  • "דבר מצחיק קרה" ציון – מצוין. ביצועי מיומן ומקצועי... בימוי מרשים של עמרי ניצן מכל הבחינות, קצב, אווירה, עיצוב מתוחכם של הטיפוסים השונים כיחידים וכאנסמבל... תזמורת מעולה, תרגום עברי מבריק... כוריאוגרפיה מקצועית ומיומנת ותפאורה מאוד מרשימה... מחזמר באיכות מקצועית מושלמת... יש מה לראות ומה לשמוע. (מקור ראשון  בן-עמי פיינגולד 13.1.14)    
  • "דבר מצחיק קרה" כל האולם קרקס. שואו מרהיב ומושקע שעליו מנצח בטבעיות שלמה בראבא. הפקה מושקעת תחת שרביטו של עמרי ניצן, ובתרגום משעשע ונהדר של אלי ביז'אווי ועם שלל שחקנים נפלאים מהשורה הראשונה. (מודיעין ניוז ענת גבריאלי. 16.1.14)
  • מסיבת החשק הכי טובה בעיר: דבר מצחיק מאוד קורה בקאמרי. העיבוד המחודש של תיאטרון הקאמרי למחזמר הקלאסי, "דבר מצחיק קרה", מספק לכל מי שיצפה בו חיוך שלא יורד מהפרצוף מתחילת ההצגה ועד סופה. הרבה בזכות צוות שחקנים משובח, ובראשו הגאון הקומי, שלמה בראבא. תענוג צרוף מובטח. "דבר מצחיק קרה" לא עוד עוגת קצפת ממוחזרת אלא קינוח גורמה אמיתי. שעה וארבעים וחמש דקות של אורגזמה רצופה ומתמשכת בניצוחו של המאסטרו שלמה בראבא. קומדיה של טעויות מהסוג שגורם לצחוק כמה שיותר ולחשוב כמה שפחות, אך לרגע לא נופלת להומור זול או נמוך מידי. ההפקה החדשה של "דבר מצחיק קרה" מספקת את הסחורה ומשמחת לבב אנוש כמו שצריך. בימינו זה המון. (MAKO ניר סלונים 13.1.14)
  • "דבר מצחיק קרה" היא קומדיה מטורפת וחסרת מעצורים שיש בה הכל.קרקס רב משתתפים שביים עמרי ניצן. צבעוני, עשיר ומרשים. באים ונהנים כמו ארוחה טובה. (מגאפון ירמי אמיר 15.1.14)


מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים