קיץ חם בקאמרי!

התיאטרון הקאמרי מארח בחודשים יוני, יולי ואוגוסט

8 הצגות  "לוהטות" ממיטב הרפרטואר הישראלי

 

התיאטרון העירוני באר-שבע: "הרולד ומוד", "קומדיה סקסית בליל קיץ", "פרק ב'", תיאטרון בית ליסין: "המוגבלים", "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה", הזירה הבינתחומית ירושלים: "נפילים", תיאטרון הספריה: "רביעייה", והפקה פרטית: "עובדים על הזוגיות".

 

פרק ב' – מאת ניל סיימון, בימוי עידו ריקלין (תיאטרון באר שבע)

בהשתתפות: מיכל ינאי, אדוה עדני , אמיר קריאף, מולי שולמן , שירי גדני

מרכז המחזה סיפורו של ג'ורג', אלמן טרי החוזר מנסיעת התאוששות בחו"ל. ג'ורג' מתקשה להחזיר את חיו למסלולם לאחר מות אישתו. ג'ני, גרושה טרייה, חוזרת מנסיעת התאוששות אצל ההורים. לאחר לחצים כבדים מצד ליאו- אחיו ופיי- חברתה הטובה, הם נפגשים ומתאהבים.  אבל החיים הם לא ירח דבש

בשביל הזוג הטרי, הניסיון של שניהם להשתחרר מפרק א' ולהתחיל פרק ב' בחייהם, מזמן לבמה סיטואציות מצחיקות ומרגשות עד דמעות. 

26.6 בשעה 20:30

27.6 בשעה 20:30

רביעייה – מאת דן קלאנזי, בימוי רועי הורוביץ (תיאטרון הספריה)

בהשתתפות: ליא קניג , מרים זוהר, אילן דר, יהודה אפרוני

רון וג'ודי, רות וארי הם שני זוגות חברים, כבר 37 שנים. 37 שנות חברות לא הולכות ברגל...
במהלכן ידעה "הרביעיה" הזו רגעי שמחה מרובים, כמו גם התמודדויות לא פשוטות. ככה זה בחיים .שלהם ושל כולנו.

24.6 בשעות 12:00, 21:00

25.6 בשעות 18:30, 21:00

3.7 בשעה 21:00

4.7 בשעה 21:00

 

נפילים – מאת יונתן לוי ובעז לביא, בימוי יונתן לוי (הזירה הבינתחומית ירושלים)

בהשתתפות: נעם סמל, מנשה נוי , סמדר יערון, ניר שאולוף 
"נפילים" נפתח בשנות ה-80 עם ביקורו של בגין בבופור ומעלה לדיון את התרוקנות האתוס הפוליטי הכרוך ביציאה אל קרב קשה שערכו סימבולי. החלק השני מתרחש בשנות ה-90, ומגולל את סיפורו של ג'ודוקא ישראלי המתמודד על הזהב באליפות אסיה בתורכמניסטן, בזמן שמדינת ישראל מושמדת בהפצצה אטומית. החלק השלישי קורה בשנות ה-2000  ועוסק בבר רפאלי ובתהליך הפיכתה לפרזנטורית של מותג המשקפיים "קרולינה למקה ומי שכעת נועצת את מבטיה ביוצאים ובשבים מבעד לאיספור פירסומות בנתב"ג. 

3.7 בשעה 21:00

4.7 בשעה 21:00

 

המוגבלים – מאת גור קורן, בימוי גלעד קמחי (תיאטרון בית ליסין)

בהשתתפות: אורטל אוחיון, אפרת בוימולד, יניב ביטון, ליאור גרטי , דקלה הדר , אופיר וייל, יורם טולדנו, יניב לוי , חי מאור, ענת מגן-שבו, נדב נייטס, אורנה רוטברג

קומדיית פשע. קבוצת תיאטרון של אנשים בעלי מוגבלויות אינה מצליחה לגייס את הכסף הדרוש לצורך ייצוג המדינה בפסטיבל תיאטרון לבעלי מוגבלויות במקדוניה. לעזרתה נחלצת, באופן מפתיע, משפחת פשע בעלת עסק להברחת סמים שחייבת להבריח משלוח גדול במיוחד למקדוניה. 
החיבור הבלתי אפשרי בין הפושעים לשחקנים המיוחדים, הנמצאים בעיצומן של חזרות ל"רומיאו ויוליה", מוביל לסיטואציות מטורפות ואבסורדיות, כשהפושעים מחפשים באיזו דרך יבריחו את החומר וה"מוגבלים" בטוחים שהם פגשו את האנשים הכי טובים בעולם. הקלפים נטרפים כשהבן של הפושעים מתאהב בשחקנית היפהפייה המגלמת את יוליה.

10.7 בשעה 20:30

11.7 בשעה 20:30

 

הרולד ומוד – מאת היגינס קולין, בימוי עידו ריקלין (תיאטרון באר שבע)

בהשתתפות: תום אבני, ליאת גורןשירי גולן , רון ביטרמן, ענבר דנוןיובל כרמי , זוהר מידן, דני שפירא

דרמה קומית מרגשת ומלאת אהבת חיים, שבמרכזה זוג מוזר: הרולד, בחור צעיר שתחביבו המקורי הוא השתתפות בלוויות, ומוד, ישישה מרדנית ונון־קונפורמיסטית המתגוררת בקרון ישן, משמשת דוגמנית עירום לציירים וגונבת מכוניות להנאתה. מוד מלמדת את הרולד ליהנות מן החיים, לחיות את הכאן ועכשיו, והאהבה ביניהם פורחת. הסרט שביים האל אשבי היה לאחד מסרטי הפולחן הגדולים בכל הזמנים. היגינס קולין, שכתב את התסריט, עיבד אותו בהמשך גם לספר ולמחזה שלפנינו. 

30.7 בשעה 20:30

1.8 בשעה 20:30

 

קומדיה סקסית בליל קיץ – מאת וודי אלן, בימוי שחר סגל (תיאטרון באר שבע)

בהשתתפות: רון ברובינסקי, מולי שולמן , אמיר קריאף ,מיכל וינברג , ענבר דנון, אנה דוברוביצקי

קומדיה רומנטית על זוגיות, תשוקה ואהבה, על פי סרטו של וודי אלן. תרגום ועיבוד לבמה: ירון ברובינסקי ומולי שולמן .השנה היא 1910. שלושה זוגות מגיעים לבית נופש כפרי בלבו של יער קסום: ממציא פטנטים משוגע ואשתו המתוסכלת מינית, רופא חרדתי רודף שמלות ובת זוגו הנימפומנית ופרופסור נפוח ושחצן עם ארוסתו המפתה. בסוף שבוע של בגידות ושקרים נחשפות מערכות היחסים האמתיות שמתחת לפני השטח ומעליהן, והיער מתגלה כמכושף ואף מיסטי.

2.8 בשעה 20:30

3.8 בשעה 20:30

 

המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה – מאת מארק האדון, בימוי גלעד קמחי (בית ליסין)

בהשתתפות: נדב נייטס, יורם טולדנו, יעל שרוני, דני גבע, ליאת גורן , טל דנינו, אביבה נגוסה, ליז רביאן, נועה בירון, דרור טפליצקי

מחזה על פי ספרו של מארק האדון מאת סיימון סטיבנס. כריסטופר הוא נער מיוחד. הוא פותר בקלות בעיות סבוכות במתמטיקה, יודע את שמות כל המדינות בעולם ואת ערי הבירה שלהן, אבל לא מבין בדיחות, נרתע ממגע ומתקשה להבין רגשות. הוא מתגורר עם אביו וסופר מכוניות אדומות, עד שיום אחד הכלב של השכנה נמצא ללא רוח חיים. מותו של הכלב מניע את כריסטופר לפתוח בחקירה סבוכה, ולראשונה בחייו הוא עוזב את הבית ונפגש פנים אל פנים עם העולם הגדול, בהרפתקה הגדולה שתשנה את עולמו.

22.8 בשעה 20:30

23.8 בשעה 20:30

 

עובדים על הזוגיות – מאת דניאל לונדון דקל,

בהשתתפות: ליליאן ברטו ויוסי מרשק

ליליאן ברטו ויוסי מרשק מציגים מופע קומי שכתבה דניאלה לונדון דקל. מערכונים משעשעים על כל מה שבינו לבינה במהלך 30 שנות זוגיות. ערב על שגרה, ילדים וכביסה; ערב על פחדים, מאבקים והתחשבנויות; ערב על זוגיות התבגרות וחברות. החומרים שכולם מכירים, החומרים שמהם עשויה זוגיות. 

21.7 בשעה 21:00מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים