כשהבמה והרשת נפגשות: הקאמרי בחזית הניו-מדיה

בפרופילים הרשמיים שלנו בפייסבוק, אינסטגרם ויו-טיוב תוכלו להתעדכן באופן שוטף בחדשות מהבמה ומחדרי החזרות ולהכיר את הקאמרי מזוויות לא מוכרות

 aaa_667

בטח שמתם לב שאנחנו מחדשים לכם די הרבה בזמן האחרון במסגרת הפעילות שלנו באינטרנט וברשתות החברתיות. האתר שלנו מתעדכן בתכנים מקוריים ועדכניים, ואנחנו משתדלים להביא לכם נקודות מבט חדשות ושונות על שלל הפעילויות שמתרחשות על הבמה ומאחורי הקלעים.
בכתבות באתר תוכלו להכיר את אנשי הקאמרי מקרוב וללמוד על תהליכי העבודה על ההצגות, משלבי החזרות. מצדיקים את מעמדנו כתיאטרון המתקדם ביותר בחזית האינטרנט, הוספנו לכתבות כפתורי שיתוף ותגובה של פייסבוק, כך שתוכלו לשתף את חבריכם ברשת בחדשות על הנעשה בקאמרי ישירות מהאתר. אל תהססו להשתמש בו, ובדרך להגיב, לשלוח הערות והארות ולספר לנו מה דעתכם ועל מה תרצו לדעת יותר.

 untitled3_500
אפשרות כתיבת תגובות ולייקים לכתבות לצורך שיתוף בשת הפייסבוק


בעמוד הרשמי שלנו בפייסבוק תוכלו להתעדכן על כל מה שקורה בתיאטרון, ליהנות ממבצעים ולגלות פכים קטנים מחיי השחקנים וכל צוות הקאמרי. גם את רשת האינסטגרם אנחנו לא מזניחים, וכשרשת שיתוף התמונות השיקה עמודים רשמיים למשתמשיה, מיהרנו לפתוח פרופיל. שם נעדכן אתכם בתמונות מזווית קצת שונה של חיי התיאטרון ואנשיו. פייסבוק ואינסטגרם הם לא הכל, ואם הם סטטיים מדי בשבילכם, אתם מוזמנים לערוץ היו-טיוב שלנו, שגם הוא מתעדכן כל הזמן בתכנים חדשים ומעניינים.
כל החידושים האלה נועדו כדי לשתף אתכם באופן אינטנסיבי בנעשה בתיאטרון. אנחנו מזמינים כל אחד מכם לעקוב אחרינו באתר הקאמרי, ברשתות החברתיות וכקהל בהצגות.
נתראה שם.

קישורים לעמודי הקאמרי ברשתות חברתיות:
תיאטרון הקאמרי בפייסבוק
תיאטרון הקאמרי ביוטיוב
תיאטרון הקאמרי באינסטגרם
תיאטרון הקאמרי בטוויטר

 

 מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים