דליה מרוז - יהי זכרה ברוך- 1940-2012

התיאטרון הקאמרי המום וכואב על מותה ללא עת של דליה מרוז, לשעבר דוברת התיאטרון.
משפחת התיאטרון הקאמרי המומה ממותה בטרם עת של דליה מרוז שנפטרה הבוקר, בגיל 72 אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן.
ההלוויה תתקיים מחר, יום שלישי 2.10.2012 בבית עלמין מנוחה נכונה בכפר סבא, רח' דרך משק האוצר, בשעה 15:00 . יהי זכרה ברוך.
 
דליה מרוז היתה דוברת הקאמרי בשנת 2011 היא היתה אשת יחסי ציבור מקצועית, שעולם התרבות ואמנות קרוב ללבה, מסורה מאין כמותה לעבודתה שנלחמה על כל ידיעה והגיעה להישגים מרשימים באמצעי התקשורת. דליה היתה אישה מלאת שמחת חיים, אוהבת אדם, שעובדי ושחקני התיאטרון אהבו והעריכו. היא תחסר לנו מאוד.
דליה מרוז מחלוצות הדוברות ויחסי הציבור בישראל הלכה לעולמה לאחר מאבק אמיץ במחלת הסרטן.  התזמורת הפילהרמונית הישראלית היתה חלק מרכזי בחייה של דליה מאז נעוריה והיא ליוותה את התזמורת מרבית שנותיה, תמיד כקהל נלהב עם עיניים בורקות ושני עשורים אף כדוברת, במסגרת תפקידה כדוברת התזמורת ניהלה את הקמפיין לחגיגות השבעים לתזמורת ואף זכתה עליו בפרסים.
כמו כן ניהלה את יחסי הציבור ויזמה את פסיבל אבו גוש לצד פסטיבל הים האדום, מרוז התמחתה בעיקר בתרבות ובקידום המוזיקה הקלאסית בארץ ובעולם. בין שאר לקוחותיה נמנו  פסטיבל המוסיקה הקאמרית באילת, התזמורת הקאמרית הישראלית התיאטרון הקאמרי, אמנים רבים ועוד. אהבת האדם החיוניות הנמרצות והחיוביות שאיפיינו את דליה באו לידי ביטוי גם באין ספור עבודות שעשתה ללא לאות בהתנדבות, בין העמותות שנהנו ממסירותה: ניצן, עלות, מיחא, בית לוינשטיין, ביח רעות, ביהח איכילוב והמרכז לגילוי מוקדם  של הסרטן, האגודה למען העיוורים כל אלה בהתנדבות כמובן.
דליה היתה אישה שכל כולה תרבות מן המוסיקה הקלאסית דרך הציור -  דליה היתה גם ציירת, ועד אמנות הנתינה בלב שלם ובאהבה.
יהי זכרה ברוך.מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים