השבוע בקאמרי

השבוע הקרוב בתיאטרון הקאמרי עמוס באירועים מיוחדים שאתם לא רוצים לפספס: גלעד קמחי מקבל את פרס הבמאי המצטיין, ההצגה "גורודיש" מציגה בפני בני גנץ ועוד

 

 

21.2.15

 

גלעד קמחי מצטיין – בתום ההצגה "סיראנו דה-ברז'ראק" המתחילה בשעה 17:00 באולם קאמרי 2, יקבל במאי ההצגה גלעד קמחי את פרס הבמאי המצטיין של התיאטרון הקאמרי לשנת 2014.

 

רב-שיח על "גורודיש" – בתום ההצגה "גורודיש" המתחילה בשעה 17:00 באולם קאמרי 1, ייערך באולם רב-שיח על ההצגה בהנחיית ליאת רגב ובהשתתפות הלל מיטלפונקט, במאי ומחזאי ההצגה, ותא"ל במיל' אביגדור קהלני, שהיה פקודו של שמואל גונן (גורודיש) במלחמת ששת הימים.

 

 

22.2.15

 

הצגה חגיגית של "גורודיש" – לציון יום הולדתו ה-93 של ראש ממשלת ישראל החמישי יצחק רבין ז"ל תתקיים הצגה חגיגית של "גורודיש" בפני אגודת הידידים של מרכז רבין, אגודת הידידים של התיאטרון הקאמרי ובפני הרמטכ"ל היוצא רא"ל במיל' בני גנץ, לו הדבר יהווה ערב פרידה. בתחילת הערב יישאו דברים ראש מרכז רבין, דליה רבין, ומנכ"ל התיאטרון הקאמרי נעם סמל, ולאחר ההצגה תיערך קבלת פנים חגיגית בהשתתפות השחקנים והיוצרים.

 

 

23.2.15

 

רב-שיח על "גורודיש" – בתום ההצגה "גורודיש" המתחילה בשעה 20:30 באולם קאמרי 1, ייערך באולם רב-שיח על ההצגה בהנחיית ליאת רגב ובהשתתפות הלל מיטלפונקט, במאי ומחזאי ההצגה, תא"ל במיל' אביגדור קהלני, שהיה פקודו של שמואל גונן (גורודיש) במלחמת ששת הימים, ורוני דניאל, הפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 2.

מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים