המושך בחוטים – נועה סיקסיק יוסף

את השם נעם סמל, המנכ"ל הפעלתן של תיאטרון הקאמרי, רבים מכירים. שם פחות מוכר הוא נועה סיקסיק יוסף, העוזרת האישית של נעם סמל, שכפי שניתן להבין מתיאורה את התפקיד, עושה את החיים שלו הרבה יותר קלים.

"בקצרה, אני 'מנהלת לנעם את החיים'," היא מספרת. "וברצינות, אני מנהלת את לשכת המנכ"ל, אחראית על תאום פגישות עם עובדים, שחקנים, יוצרים, כל האנשים שיש לנו שיתופי פעולה איתם ביומיום. אני מנהלת את הקשר הישיר עם חברי הוועד המנהל של התיאטרון ומועצת הנאמנות".

איך הגעת לתפקיד מלכתחילה?
"לפני שנה, כשהייתי בחופשת לידה, אחיינית שלי ראתה בפייסבוק של הקאמרי שמחפשים עוזרת מנכ"ל. שלחתי קורות חיים ועברתי מספר ראיונות, וגם ניתוח גרפולוגי לכתב ידי. בשבת בבוקר נעם סמל התקשר אליי ואמר לי שהוא רוצה שאתחיל לעבוד ושאבוא במוצאי שבת לקאמרי לחתום על חוזה עבודה".

ואיך העבודה?
"כמו ברכבת הרים כשאני מפעילה את הכפתור – אין רגע דל. העבודה בלשכת המנכ"ל היא מרתקת, מעניינת, מאתגרת, דיסקרטית ומאפשרת לשלוט בזמן אמת בכל המידע שמגיע ללשכה ולנתב אותו למקומות הרלוונטיים לפי בקשתו של נעם".

והעבודה עם נעם סמל?
"נעם – האיש והאגדה. הוא מאוהב בעשייה ובתיאטרון, והוא סוחף אותי לתוך האהבה הזאת. האתגר הגדול זה לעמוד בקצב שלו. הוא חד מחשבה, זריז, עובר מנושא לנושא, חושב על ארבעים דברים ביחד. בקיצור, שישו ושימחו".

מה את אוהבת בעבודה?
"את העשייה המגוונת ואת ההתרגשות לפני שעולה הפקה חדשה".

ומה הקרם דלה קרם?
"הדבר הכי מהנה ומרתק בתפקיד שלי הוא הפרמיירות. מדי חודש מתקיימת הצגת בכורה, פרמיירה עם משפחות השחקנים והיוצרים, עיתונאים ומבקרים. בכל פרמיירה אני מתרגשת מחדש לארח את היוצרים ומתגאה ברפרטואר של תיאטרון הקאמרי". 
 מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים