עשר סיבות להיכנס לאתר הקאמרי החדש

לתיאטרון הקאמרי יש אתר חדש ומשודרג. אספנו במיוחד בשבילכם את עשר הסיבות הכי טובות לבקר בו, כשהנוחות והאסתטיקה הן רק חלק מהן

 

מכל מקום ובכל זמן: האתר החדש הוא ריספונסיבי ומתאים לגלישה מכל מכשיר ממנו תרצו לגלוש – מחשב, טלפון נייד או טאבלט – כך שהאתר למעשה זמין בשבילכם כל הזמן.

כיף להיות מנוי: האתר החדש כולל אזור אישי מיוחד למנויי התיאטרון, בו ניתן לראות באלו הצגות כבר צפיתם, במה עוד לא צפיתם, כמה הצגות נשארו לכם במנוי, לחדש את המנוי ולהזמין כרטיסים בקלות ובנוחות.

הזמנה מהירה ונוחה: גם מי שלא מנוי של התיאטרון לא יתקשה להזמין כרטיסים להצגות בהן יחפוץ לצפות: האתר מאפשר לבצע את הזמנת הכרטיסים מעמוד הבית בקלות, בפשטות וביעילות.

למצוא אותנו בכל מקום: באתר תוכלו למצוא קישורים ישירים לעמודים שלנו ברחבי הרשת: פייסבוק, טוויטר וגוגל פלוס – שם תוכלו למצוא עדכונים על כל מה שחדש בתיאטרון, מבצעים, סרטונים חדשים ועוד – ולערוץ היוטיוב שלנו – בו תוכלו למצוא מאות סרטונים המתפרסים על שנים של עבודה אמנותית מצוינת, סרטונים של התיאטרון וגם כתבות מהתקשורת.

יותר מאלף מילים: בכל עמוד הצגה תוכלו למצוא גלריה של תמונות יפהפיות מההצגה, ולפעמים גם תוכלו למצוא שם איזה טריילר טוב, כך שתוכלו לקבל טעימה קטנה מההצגה.

אסתטיקה: העיצוב החדש של האתר נקי יותר ונעים יותר לעין, כך שממש תענוג להיכנס ולהסתכל.

קצת ספונטניות: החלטתם שאתם רוצים לצאת להצגה ממש הערב או אולי מחר? בעמוד הבית של האתר תוכלו למצוא בקלות מידע על ההצגות המציגות בימים הקרובים.

יש לכם מה לומר? מצוין. כעת נוספה האפשרות להגיב לכל הכתבות המתפרסמות באתר באמצעות הפייסבוק.

מתעדכנים במהירות: האתר כולו, מהעמוד הראשי ועד העמודים הצדדיים ביותר, מתעדכנים במהירות כך שיופיע מולכם כל המידע הרלוונטי ורק המידע הרלוונטי.

קיבלתם דואר: רוצים לקבל עדכונים מהתיאטרון? כעת האתר מאפשר לכם, באמצעות הרשמה של חצי דקה, להימנות על רשימת המכותבים של תיאטרון הקאמרי, ולקבל עדכונים על מופעים, מבצעים ועל כל מה שקורה אצלנו.

 

 מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים