גרסת השחקן - לורן סביר

אני – מאוד מסודרת, ישרה כמו סרגל ודרמטית.

אבל אני גם – מצחיקה, קלילה וספונטנית.

ידעתי שאני שחקנית כש... – הייתי ממש קטנה. עשיתי הצגות למשפחה שלי בבית ונלחמתי על תשומת הלב שלהם. גם בגן, הגננת אמרה לי שאהיה עורכת דין או שחקנית, כי תמיד עשיתי להם הופעות כאלה, רקדתי ושרתי לכולם באמצע הגן.

תחנות בימתיות – למדתי בתלמה ילין במגמת התיאטרון בשנים 2000-2004; אחר כך שירתּי בלהקה צבאית, כזמרת בלהקת פיקוד המרכז בשנים 2004-2006; אני בוגרת בית הספר למשחק בית צבי ולמדתי בו בשנים 2006-2009. שיחקתי בתיאטרון באר-שבע בהצגות "החולה המדומה" בתפקיד לואיזון הבת הקטנה, ובתפקיד ולנטין דה-וילפור ב"הרוזן ממונטה כריסטו". בתיאטרון הקאמרי אני משחקת משנת 2010.

היום על הבמה – ילדה ב"גטו", אליזבת' הבת ב"ריצ'רד השלישי", תמרה החיילת ב"משפחה חמה" ושירילי ב"דג מוסר".

השראות תיאטרליות – ג'ודי דנץ'.

תפקיד נחשק – אשמח לעשות כל תפקיד שכתוב טוב, יפה, מצחיק או מרגש, וכמובן מעניין. על אף שקראתי הרבה מחזות בחיי, לא עולה לי תפקיד ספציפי כרגע.

כשיורד המסך – אני מתארגנת וחוזרת הביתה לחיי.

מוטו לבמה – ליהנות, להקשיב, להיות עם אוזניים פתוחות לכל שינוי ולכל דבר מפתיע שעלול לקרות, להרגיש אם הקהל איתך או לא, להיות אמיתי ולחיות על הבמה.

אמונות טפלות – להיכנס לבמה ברגל ימין.

לורן אמנם בת 28, אבל היא מרבה לשחק תפקידים של ילדות: כאמור, היא משחקת ילדה ב"גטו", נסיכה צעירה ב"ריצ'רד השלישי" ועוד תפקידים רבים בסגנון לאורך שנותיה כשחקנית. בהצגה החדשה שעלתה בתיאטרון הקאמרי, "דג מוסר", שכתבה מירי חנוך וביימה עדנה מזי"א, לורן מגלמת את שירילי, ילדה שמתכוננת לחגיגות בת המצווה שלה.

איך זה לשחק ילדות כל כך הרבה?
אמנם אני לא בת 50 שמשחקת ילדה, כי זה כבר יכול להיות מעט פתטי, אבל אני באמת לא ילדה. אני מאוד נהנית לשחק ילדות, כי ילדים יכולים להגיד את מה שהם רוצים, ויש בהם איזו תמימות שובת לב. יש בהם משהו אמיתי וראשוני, הם פועלים בצורה אינסטינקטיבית בלי לחשוב על ההשלכות. הם גם לא תמיד מודעים לעצמם ויש בזה משהו כיפי. אז נכון שנחמד שיש יותר מורכבות או ניסיון חיים לדמות, אבל אני לא מתלוננת. כיף לי לשחק ילדות. אני מרגישה שזו הייחודיות שלי - שאני קטנטנה. בוא נאמר שאם יחשבו שאני צעירה מגילי גם אחרי שאהיה אימא, אהיה מאושרת מזה. ההצגה "דג מוסר" בתיאטרון הקאמרילורן סביר. צילום: זוהר שטרית
מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים