אירוע חגיגי לכבודו של יגאל וינשטיין


אירוע חגיגי לכבודו של יגאל וינשטיין

 

מחר יתקיים בקאמרי אירוע חגיגי לכבודו של יגאל וינשטיין יו"ר הועד המנהל היוצא של הקאמרי, שיקבל את אות יו"ר הכבוד של הועד המנהל על תרומתו רבת השנים בין השנים 1984-2014

 

מחר, יום שישי 4.7.2014 בשעה 10:45 יתקיים באולם קאמרי 4 אירוע חגיגי לכבודו של מר יגאל וינשטיין, עם סיום תפקידו כיו"ר הועד המנהל של התיאטרון הקאמרי, תפקיד שמילא במשך כשלושים שנה. במעמד חגיגי זה, יוענק לו תואר יו"ר כבוד של הועד המנהל. האירוע יתקיים בנוכחות עובדי ושחקני הקאמרי, חברי מועצת הנאמנות והועד המנהל, משפחה וחברים.


בתוכנית האמנותית משתתפים השחקנים: רמי ברוך, איציק כהן, דן שפירא, אולה שור סלקטר, שרונה אלימלך, שלמה וישינסקי, גילת אנקורי, תמר שם אור, אלי גורנשטיין. מנחה: רמי ברוך.

מר וינשטיין כיהן בתפקיד היו"ר בהתנדבות במשך כ- 30 השנים האחרונות, וחבר במועצת הנאמנות של הקאמרי במהלך 40 שנה.


הועד המנהל הוא גוף מתוך חברי מועצת הנאמנות של הקאמרי, שמשמש כחוליה מפקחת, מבקרת, מייעצת ומתערבת, חוליה המקשרת בין מועצת הנאמנות לבין הנהלת התיאטרון. תפקיד יו"ר הועד המנהל, עלול להיות תפקיד קצת מנדנד וטורדני, אבל אישיותו הנעימה של יגאל הפכה את הדיאלוג בין הועד המנהל להנהלה, לדיאלוג פורה, ענייני ויעיל, שהתבצע תמיד ברוח טובה מפייסת, ואוהבת.

 

העובדה שיגאל וינשטיין הוא מהנדס בוגר הטכניון, סייעה רבות לתיאטרון בפרוייטים רבים, של בניה, ופיתוח. נסיונו העשיר בניהול חברות כלכליות וגישתו הדקדקנית, תרמה לא פעם לחיסכון של כסף רב. מעבר לעניין המקצועי, יגאל הוא גם מה שנקרא מענטש אמיתי, שהתבלט בנדיבותו, יושרו ויושרתו; יגאל ידוע ככתובת שאליה יכול לפנות כל עובד או שחקן השרוי במצוקה.

 

הוא נגיש בכל שעות היממה, וכל אחד מהפונים זכה אצלו לאוזן קשבת ונענה תמיד בנדיבות ובצנעה.
על כן אנחנו רוצים לומר לו תודה!יגאל וינשטיין, יקבל את אות יו"ר הכבוד של הועד המנהל על תרומתו רבת השנים בין השנים 1984-2014
מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים