תואר עמית כבוד לקאמרי

את התואר קיבלו בשם התיאטרון הקאמרי, נעם סמל מנכ"ל התיאטרון הקאמרי ועמרי ניצן המנהל האומנותי. כמו כן הגיעו נציגים של שחקנים ויוצרים: רבקה מיכאלי, אולה שור-סלקטר, איתי טיראן, ענת וקסמן, רותי אסרסאי, עדנה מזי"א, שרה פון שוורצה  וקורנליה הייזה.
 
יחד עם הקאמרי יקבלו תואר דוקטור לשם כבוד המשוררת אגי משעול, היזם והתעשיין גיל שוויד, המדינאי פרופ' פרננדו אנריקה קרדוסו (לשעבר נשיא ברזיל) היזם והפילנתרופ רוני צ'אן (הונג קונג), חוקר מחלת הסכרת פרופ' פול זימט (אוסטרליה), חוקר האבולוציה פרופ' דוויד סנקוף (קנדה), מראשי הקהילה היהודית בארגנטינה: פאולינה לואיזה מזרחי-דויטש.

התיאטרון הקאמרי, התיאטרון העירוני של תל אביב, יקבל תואר עמית כבוד על תרומתו הייחודית לאורך שבעה עשורים תמימים להעשרת התרבות הישראלית בכלל וחיי התרבות בעיר תל-אביב בפרט; על רפרטואר הפקות מגוון, המשקף במידה רבה את סיפורה של מדינת ישראל, וכולל יצירות אמנות שהפכו לנכסי צאן ברזל בזכות עצמן, על תפקידו בטיפוח ובהצגה של יצירתיות ישראלית אמנותית במיטבה. עוד יקבל את התואר על מחויבותו המהדהדת בכל רחבי הארץ לעידוד מצוינות באמנויות הבמה, במשחק, בבימוי, בהפקה ובמוזיקה, על מערכת היחסים המיוחדת שהוא מקיים זה עשורים רבים עם הקהילה האמנותית באוניברסיטת תל-אביב ועל כך ששימש בית אמנותי חם לבוגרים רבים של אוניברסיטת תל-אביב בתחום האמנויות.


הקאמרי שחוגג בימים אלה 70 שנה להיווסדו, הוא במת התיאטרון הגדולה ביותר בישראל, והרפרטואר שלו כולל הפקות קלאסיות לצד מודרניות מישראל ומחוצה לה. מדי שנה מועלות בתיאטרון כ-30 הפקות, מתוכן 10 הפקות חדשות, בפני קהל כולל של כמיליון איש מהארץ ומרחבי העולם. הפקות תיאטרון הקאמרי קטפו למעלה מ-100 פרסים, לרבות פרס ישראל למפעל חיים ותרומה מיוחדת למדינה. התיאטרון מוזמן להעלות את הפקותיו בחו"ל לעתים תכופות ומארח בישראל תיאטראות מובילים מרחבי העולם. צוות התיאטרון מונה 80 שחקנים, מבכירי המקצוענים בישראל, לצד במאים מוערכים מישראל ומחו"ל. בראש התיאטרון עומדים המנכ"ל נועם סמל והמנהל האמנותי עמרי ניצן.מנכ"ל התיאטרון הקאמרי, נעם סמל, והמנהל האומנותי, עמרי ניצן, בטקס קבלת תואר עמית כבוד לקאמרי
מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים