חבורת 4play מארחת את קרן מור

שחקני קבוצת האימפרוביזציה "4play" יארחו את קרן מור בקפה קאמרי ויאלתרו ביחד איתה הצגה שלמה לצד משחקים, שירים ושלל הפתעות! עוד ישתתפו הפסנתרן יאיר סרי והזמרת שירה ז' כרמל. הכל הכל קורה בזמן אמת על הבמה ובשיתוף הקהל

 

חברי 4play: עמרי הכהן, אוהד ובר, אלירז וייס ואורי פנירי

 

מוזיקה: יאיר סרי ושירה ז. כרמל

 

אורחת מיוחדת: קרן מור!

 

מחיר אחרי קוד הנחה: 50 ש"ח

 

תאריך המופע: 24/3, יום שלישי, בשעה 21:00

 

מקום: "מועדון קפה קאמרי", התיאטרון הקאמרי, ת"א

 

טלפון להזמנות: 03-6060960 (קוד הנחה: 50)

 

תקציר המופע

המופע נפתח ב"ארמנדו" – פורמט בו אישיות מוכרת או נבחר מהקהל יספרו חוויה, והשחקנים יצאו למספר סצנות בהשראתה. לאחר מכן, יאלתרו השחקנים הצגה שלמה, מהתחלה ועד הסוף, עם שלל דמויות ומקומות, על בסיס נתונים שהקהל יזרוק. כל הקטעים בערב, ילוו ע"י הפסנתרן יאיר סרי, שיאלתר פסקול שנע בין מתינות לקשיחות, בין בלוז לאלקטרוניקה. כשכל האמצעים הבימתיים מצטרפים ליצירה אחת באופן מאולתר, נוצר קסם של ממש באולם והאנרגיות נוסקות לגבהים בלתי-רגילים. המופע רלוונטי ומתאים עצמו לכל סוגי הקהלים. אורך המופע: 70 דק'.    

 

תהליך עבודה ורקע על המופע של 4play

הקבוצה הוקמה לפני כשנה והיא אחת מהרכבי האימפרוביזציה הראשונים בישראל שמורכבת משחקנים מקצועיים. ארבעת חברי הקבוצה הינם בוגרים של הסטודיו למשחק "ניסן נתיב" בירושלים ועברו הכשרה מיוחדת אצל אמני האילתור: ענבל לורי, רוד בן-זאב וטים אור (מתיאטרון playhouse"" בסן פרנסיסקו). הקבוצה קיימה הופעות בתיאטרונים, במועדונים ובערבי-אילתור בתל אביב ובירושלים. הקבוצה מתמחה בז'אנר שנקרא long form"" – אילתור הצגה שלמה או רצף סצנות ארוכות, בהשראת מילים, סיפורים ונתונים שהקהל מציע. להצגה השלמה מצטרפים גם מוזיקאים ותאורן שאף הם מאלתרים את תפקידם בהתאם למתרחש על הבמה. השילוב בין כל הרבדים הבימתיים המאולתרים על המקום, יוצר אנרגיות מפתיעות, מרגשות ובאוויר שוררת אווירה של חגיגה, מעין מסיבה תיאטרלית.

 

הקבוצה מעוניינת להעלות את קרנו של תחום האימפרוביזציה בארץ ועל-כן שמה דגש על טכניקות אילתור מיוחדות של יצירת חלל, תקשורת ובניית דמות. כל מופע הינו חד-פעמי, שונה לגמרי בתוכנו ולא יחזור על עצמו לעולם. הקבוצה שמה דגש על אינטראקציה עם הקהל תוך שילוב נושאים אקטואליים, ידע ואינטיליגנציה.

 

כרטיסים ופרטים נוספים יעודכנו גם באתר של הקבוצה

מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים